ilanyeri
ilanyeri ücretsiz ilan sitesi
 Detaylı ilan arama
 


EMLAK
  Konut
  İşyeri
  Arsa
  Bina
  Devremülk
  Turistik Tesis

VASITA
  Otomobil
  Arazi & SUV & Pick-up
  Minivan, Van & Panelvan
  Ticari Araçlar
  Klasik Araçlar
  Hasarlı Araçlar
  Modifiye Araçlar
  Karavan
  Elektrikli Araçlar
  Deniz Araçları & Motorları
  Hava Araçları
  ATV
  UTV
  Motosiklet
  Motor Sporları
  Engelli Araçları
  Jant & Lastik
  Aksesuar & Tuning
  Yedek Parça
  Kiralık Araçlar

İŞ & SANAYİ
  Elektrik & Enerji
  İş Makinesi
  Sanayi

ALIŞVERİŞ
  Antika
  Bahçe & Yapı Market
  Bebek Ürünleri
  Bilgisayar
  Cep Telefonu
  Diğer Herşey
  El İşi & Sanat
  Elektronik
  Ev & Dekorasyon
  Ev Elektroniği
  Fotoğraf & Kamera
  Giyim & Aksesuar
  Güzellik & Kozmetik
  Hobi & Oyuncak
  Kitap & Dergi
  Koleksiyon
  Konsol & Oyun
  Medikal Ürünler
  Müzik
  Ofis & Kırtasiye
  Saat
  Spor
  Takı & Mücevher
  Yiyecek & İçecek

HAYVANLAR ALEMİ
  Aksesuarlar
  Akvaryum Balıkları
  Bakım & Sağlık
  Büyükbaş Hayvanlar
  Evcil Hayvanlar
  Küçükbaş Hayvanlar
  Kümes Hayvanları
  Yem & Mama

HİZMET
  Bilgisayar & Bilgi İşlem
  Cenaze İşleri
  Dış Ticaret & Gümrük
  Güzellik & Kuaför
  Hurda & Atık
  İç Dekorasyon
  İnşaat & Yapı
  Kreş & Anaokulu
  Lojistik & Nakliye
  Mühendislik
  Öğrenci Yurdu
  Organizasyon
  Özel Dersler Verenler
  Reklam & Tanıtım
  Sağlık
  Sigortacılık & Finans
  Tamirat & Bakım
  Teknik Servis
  Temizlik & İlaçlama
  Tercümanlık & Çeviri
  Yemek & Gıda
Gizlilik Politikası

ilanyeri.net üzerindeki çeşitli form ve oylamaların doldurulması suretiyle kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (ad-soyad, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) ilanyeri.net'e vermeleri zorunludur. Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri ilanyeri.net veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilme hakkına sahiptir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilecektir.


ilanyeri.net çeşitli durumlarda başka sitelere link verebilir. ilanyeri.net, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik kontrol gücü bulunmadığından herhangi bir sorumluluk taşımayacağını beyan eder. Verilecek olan bilgilerin kullanımı ziyaret edilen siteyi işleten kurumun gizlilik politikasının hükmü altına girer.


Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve çıkabilecek sorunların hızlı bir şekilde giderilebilmesi için, ilanyeri.net, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit ederek bunu kullanmak zorunda kalabilir. IP adresleri, kapsamlı demografik bilgi toplamak ve kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak amacıyla da kullanılabilir. 


ilanyeri.net, kullanıcılar ve kullanıcıların site kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir internet sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir internet sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak İnternet'in kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, siteyi kaç kişinin kullandığını, bir kişinin siteyi hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldıkları hakkında istatistiksel bilgileri elde etmeye ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.


Kişisel bilgileriniz; kişi isim-soyad, telefon numarası, firma bilgileri, adresi, e-posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir. ilanyeri.net, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizden herhangi birini ilanyeri.net'in işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacağını taahhüt eder. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda ilanyeri.net, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;


ilanyeri.net'in kullanıcılarla akdettiği " ilanyeri.net Üyelik Sözleşmesi"nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla; Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi; Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak; Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.


ilanyeri.net, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri alıp gerekli özeni gösterir.


ilanyeri.net, işbu "Gizlilik Politikası" hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Yapılan değişiklik sitede yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.Üye Girişi
 Email :
 Şifre :
 Güvenlik :
   Yeni Üyelik
   Şifre hatırlatma
20 Nisan 2024 - Cumartesi
IP Adresiniz: 3.235.172.123


İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Şüpheli gördüğünüz ilanları gerekli işlemin yapılabilmesi için lütfen bize bildiriniz. Site üzerinde yayınlandığınız ve ticari kazanç amacı taşıyan ilanlarınızdan yapacağınız satışlar için vergi mükellefi olup FATURA KESMENİZ GEREKTİĞİNİ unutmayınız.
ilanyeri - ilan yeri - ücretsiz ilan sitesi - ücretsiz ilan ver - bedava ilan ver - emlak ilanları - vasıta ilanları - alışveriş ilanları - satılık daire - satılık arsa - satılık villa - kiralık daire - kiralık villa - kiralık ofis - satılık araba - satılık otomobil - sahibinden satılık - sahibinden kiralık - günlük kiralık - deniz araçları - saat - güneş gözlüğü - 2. el - ikinci el - seri ilan


facebooktwitterrss