ilanyeri
ilanyeri ücretsiz ilan sitesi
 Detaylı ilan arama
 


EMLAK
  Konut
  İşyeri
  Arsa
  Bina
  Devremülk
  Turistik Tesis

VASITA
  Otomobil
  Arazi & SUV & Pick-up
  Minivan, Van & Panelvan
  Ticari Araçlar
  Klasik Araçlar
  Hasarlı Araçlar
  Modifiye Araçlar
  Karavan
  Elektrikli Araçlar
  Deniz Araçları & Motorları
  Hava Araçları
  ATV
  UTV
  Motosiklet
  Motor Sporları
  Engelli Araçları
  Jant & Lastik
  Aksesuar & Tuning
  Yedek Parça
  Kiralık Araçlar

İŞ & SANAYİ
  Elektrik & Enerji
  İş Makinesi
  Sanayi

ALIŞVERİŞ
  Antika
  Bahçe & Yapı Market
  Bebek Ürünleri
  Bilgisayar
  Cep Telefonu
  Diğer Herşey
  El İşi & Sanat
  Elektronik
  Ev & Dekorasyon
  Ev Elektroniği
  Fotoğraf & Kamera
  Giyim & Aksesuar
  Güzellik & Kozmetik
  Hobi & Oyuncak
  Kitap & Dergi
  Koleksiyon
  Konsol & Oyun
  Medikal Ürünler
  Müzik
  Ofis & Kırtasiye
  Saat
  Spor
  Takı & Mücevher
  Yiyecek & İçecek

HAYVANLAR ALEMİ
  Aksesuarlar
  Akvaryum Balıkları
  Bakım & Sağlık
  Büyükbaş Hayvanlar
  Evcil Hayvanlar
  Küçükbaş Hayvanlar
  Kümes Hayvanları
  Yem & Mama

HİZMET
  Bilgisayar & Bilgi İşlem
  Cenaze İşleri
  Dış Ticaret & Gümrük
  Güzellik & Kuaför
  Hurda & Atık
  İç Dekorasyon
  İnşaat & Yapı
  Kreş & Anaokulu
  Lojistik & Nakliye
  Mühendislik
  Öğrenci Yurdu
  Organizasyon
  Özel Dersler Verenler
  Reklam & Tanıtım
  Sağlık
  Sigortacılık & Finans
  Tamirat & Bakım
  Teknik Servis
  Temizlik & İlaçlama
  Tercümanlık & Çeviri
  Yemek & Gıda
Kurallar ve Sözleşme

Sitenin kullanımı ile ilgili uyulması zorunlu kurallar ile kullanım sözleşmesi aşağıda açıklanmıştır. Bu hususların dışına çıkılması halinde gerekli yaptırımların uygulanacağını belirtmek isteriz.Bilgilendirme ve Feragat

Bu web sitesinde yer alan ve site kullanıcıları tarafından oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği, güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemekle birlikte yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından da ilanyeri.net hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun sitemiz, yöneticileri, çalışanları sorumlu tutulamaz ve bu zararlar tarafımıza rücu edilemez.

Üye kullanıcılar tarafından oluşturlan ilan içeriklerinin yasal sorunlar teşkil etmesi halinde hak sahipleri veya yetkili merciler tarafından iletişim veya ilan ihbar sayfalarımızdan iletişime geçilip tarafımıza bildirimde bulunulmasıyla birlikte gereken yapılarak üye kullanıcı bilgileri sunulacaktır.

Sitemiz bir ilan yayınlama portalı olup sitede yer alan ilanlarda satışı yapılan ürünlerin ödemelerine ve tahsilatlarına aracılık etmemektedir. Satıcı ve alıcı arasında karşılıklı iletişimle gerçekleşen ticaretten kaynaklanabilecek sorunlar yine satıcı ve alıcı arasında çözümlenir.

Sitemiz hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.Site Kuralları

* Üye kullanıcı 18 yaşından büyük olmalıdır.
* Gerçek dışı bilgilerle sahte üye profilleri oluşturmak yasaktır.
* İlan içeriklerinde başka ilan sitelerinin web adreslerini ve bilgilerini bulundurmak yasaktır.
* Yasaklı ürünler sayfamızda açıklanan ilanların eklenmesi kesinlikle yasaktır.
* Eklenen ilanlar T.C. yasalarına, 3. şahısların haklarına, marka ve telif haklarına uygun olmalıdır.
* Mağaza isimleri T.C. yasalarına, 3. şahısların haklarına, marka ve telif haklarına uygun olmalıdır. 
* Site bünyesinde ideolojik, dini, siyasi konularda propaganda yapılamaz.
* Yayınlanan ilanların sorumluluğu ilanı ekleyen üye kullanıcıya aittir.
* Ürün satışı ilanlarında ürünün durumunu, fiyat ve niteliklerini belirtmek mecburidir. Alınan ürünün niteliklerine uygun çıkmaması durumunda web sitemiz ve yöneticileri hiç bir şekilde sorumlu değildir.
* İlanlara eklenen resimler ilanla ilgili olmalıdır. Üzerinde başka sitelerin reklamlarının yapıldığı veya telif haklarını ihlal eden metaryeller bulunduran resimlerin eklenmesi yasaktır.
* İlanlara gönderilen mesajların içeriği sadece o ilan ile ilgili olmalıdır. Reklam amaçlı, rahtsız edici ve spam içerikli mesajlar gönderilmesi yasaktır.
* Farklı isimler altında çoklu (multi) hesap açmak yasaktır.Üye Kullanıcının Hak ve Yükümlülükleri

Sitemize üyelik kaydı yaparak dahil olmuş üye kulllanıcı;

1) Yukarıda açıklanan site kurallarına bağlı hareket edeceğini,

2) Ticari kazanç amacı taşıyan ilanlarından yapacağı satışlar için vergi mükkellefi olup fatura kesmesi gerektiğini,

3) Yasadışı ürün/hizmet ve benzeri ilanlar vermeyeceğini ve bu durumun fark edildiği zaman tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu,

4) Gerektiğinde vermiş olduğu bilgilerin ilgili merci ile paylaşılabileceği ve bu konuda haberdar olduğunu,

5) Eklemiş olduğu resimlerin yasal haklarının olabileceğini ve bu hakların resim ekleyen kullanıcı sorumluluğunda olduğunu,

6) Site kurallarına aykırı ilanlar girmesi halinde bu ilanların bloklanabileceğini, kurallara aykırı davranması halinde üyeliğinin askıya alınabileceğini,

şart ve hususlarını okuyup anlayarak kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.ilanyeri.net'in Hak ve Yükümlülükleri

1) ilanyeri.net sitede yayınlanan bilgileri uygun gördüğü takdirde dilediği zaman kaldırma ve değiştirme hakkına sahiptir. Sitenin görsel tasarımı ve içeriği ile birlikte bilgilerin hangi sayfalarda yayınlanacağına ilanyeri.net karar verir. ilanyeri.net, üye kullanıcıların eklediği web site adreslerine link vermesi halinde, link verilen sitelerdeki bilgilerin doğruluğundan ve içeriğinden sorumlu tutulamaz.

2) ilanyeri.net, site ziyaretçileri ile üye kullanıcıları buluşturan sanal bir ortam sunmakta olup ziyaretçi ve üye kullanıcılar arasında karşılıklı etkileşim sonucu meydana gelebilecek anlaşmazlıklarda sorumlu olmayacağı gibi arabulucu da olmayacaktır.

3) ilanyeri.net sitesini oluşturan içerik (tasarımlar, metinler, görsel çalışmalar, html kodları) ilanyeri.net tarafından oluşturulmuş olup başka mecralarda izinsiz kullanılamaz. İzinsiz kullanıldığı ve siteden alıntı yapıldığı tespit edildiği takdirde ilanyeri.net hukuki girişimlerde bulunma hakkına sahiptir.

4) Hukuken mücbir sebepler sayılan doğal afet, savaş, grev, internet altyapı arızaları, elektrik kesintisi, kötü hava koşulları gibi durumlarda ilanyeri.net'in servislerini istediği düzeyde yapmasına engel olacak koşullar içinde hizmeti yerine getirememe ve/veya hizmetini eksik yerine getirme sebeplerinden dolayı yükümlü tutulamaz.

5) ilanyeri.net kullanıcı sözleşmesinde dilediği zaman değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler sitedeki kurallar sayfasında (bu sayfa) duyurulduğu andan itibaren geçerlilik kazanır. Sitede yer alan sözleşme geçerli sözleşme olarak kabul edilir.


Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İZMİR Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Bu sayfadaki bilgiler zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Güncel halini görmek için bu sayfayı ziyaret ediniz.

Üye Girişi
 Email :
 Şifre :
 Güvenlik :
   Yeni Üyelik
   Şifre hatırlatma
20 Nisan 2024 - Cumartesi
IP Adresiniz: 3.235.172.123


İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Şüpheli gördüğünüz ilanları gerekli işlemin yapılabilmesi için lütfen bize bildiriniz. Site üzerinde yayınlandığınız ve ticari kazanç amacı taşıyan ilanlarınızdan yapacağınız satışlar için vergi mükellefi olup FATURA KESMENİZ GEREKTİĞİNİ unutmayınız.
ilanyeri - ilan yeri - ücretsiz ilan sitesi - ücretsiz ilan ver - bedava ilan ver - emlak ilanları - vasıta ilanları - alışveriş ilanları - satılık daire - satılık arsa - satılık villa - kiralık daire - kiralık villa - kiralık ofis - satılık araba - satılık otomobil - sahibinden satılık - sahibinden kiralık - günlük kiralık - deniz araçları - saat - güneş gözlüğü - 2. el - ikinci el - seri ilan


facebooktwitterrss